سئو سایت در کرج

طبق آمار منتشر شده ۹۰ درصد کاربران برای پیدا کردن پاسخ سوالات و یا تحقیق در مورد خدمات و محصولات مورد نیازشان در اینترنت جستجو می‌کنند. جستجو در صفحات وب سایت‌های مختلف از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل و یا بینگ صورت می‌گیرد، همین امر باعث شده است تا برای کسب رتبه در صفحه اول نتایج موتور‌های جستجو رقابت سختی بین کسب و کارهای مختلف موجود داشته باشد.

سئو سایت در کرج به عنوان یکی از ابزارهای قدرتمند دیجیتال مارکتینگ توسط سایار رایانه به طور کاملا تخصصی انجام می‌شود. ممکن است که استفاده از بهینه سازی موتورهای جستجو دیر بازده باشد، اما در دراز مدت با جذب ترافیک بیشتر برای وب سایت شما باعث جبران تمامی هزینه‌ها می‌گردد.

از طرفی هنگامی که کسب و کار شما به ازای کلمات کلیدی مد نظرتان در صفحات نتایج جستجو جایگاه کسب کنند با نگهداری و رعایت اصول مربوطه می‌توان این رتبه را حفظ کرد و سود حاصل از ترافیک دریافتی بسیار چشمگیر خواهد بود.

سئو چیست؟

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتور جستجو است؛ اگر بخواهیم به طور دقیق‌تر سئو را شرح دهیم به مجموعه اعمالی گفته می‌شود که در داخل وب سایت و بیرون از آن صورت می‌گیرد تا به ازای کلمات کلیدی مختلف جایگاه بهتری را در صفحه نتایج موتور جستجو کسب کند.

به طور خلاصه سئو مجموعه قوانینی است که برای بهینه سازی سایت خود رعایت می کنیم تا در رتبه بندی نتایج جستجو موتورهای جستجو مخصوصا گوگل جایگاهی بهتر بدست بیاوریم. هم چنین، بهترین راه برای افزایش ترافیک سایت محسوب می شود که با بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت سایت به آن دست می یابیم.

خدمات سئو در کرج به صورت کاملا تخصصی و با رعایت استاندارد موتورهای جستجو توسط سایار رایانه انجام می‌شود؛ پیشنهاد ما این است که برای مشاوره رایگان در این زمینه همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سئو سایت در کرج

سئو داخلی

این بخش از بهینه سازی وب سایت که خود شامل سئو تکنیکال وب سایت نیز می‌شود از ابتدای طراحی سایت باید مدنظر گرفته شود تا در مراحل بعدی باعث دوباره کاری و تغییر در ساختار وب سایت یا بخش‌های مختلف آن نگردد. سئو داخلی یا On Page SEO شامل بررسی ساختار صفحات، لینک‌ها، استفاده از میکرو دیتاها، به کارگیری صحیح تصاویر و… است که باید توسط یک تیم تخصصی انجام شود، چراکه در صورتی که وب سایت شما استانداردهای لازم موتورهای جستجو را نداشته باشد، تمامی زحمات و زمانی که صرف رتبه گرفتن کرده‎اید هدر خواهد رفت؛ با توجه به این موضوع که اعمالی که بر روی سایت خود انجام می‌دهید در همان لحظه قابل مشاهده نیستند و برای دریافت بازخورد از سمت موتور جستجو نیاز به گذشت زمان برای ایندکس شدن و یا تغییر جایگاه در صفحه نتایج دارید.

سئو خارجی

بهینه سازی خارجی سایت یا Off Page SEO شامل اعمالی است که در خارج از وب سایت شما برای کسب جایگاه بهتر در صفحه نتایج جستجو انجام می‌شود. سئو خارجی شامل صدها فاکتور مختلف مانند: بک لینک، لینک بیلدینگ، پیج رنک و ترانس رنک، لینک فالو و آنفالو و اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی، وبلاگ نویسی، موتور های جستجو، اشتراک گذاری تصاویر، بازار یابی از طریق فیلم، و… است و هر روز به تعداد این فاکتورها افزوده می‌شود.

سئو وب سایت در کرج

الگوریتم‌های موتورهای جستجو همواره در حال بروز شدن هستند تا از تقلب افراد در این زمینه جلوگیری کنند، لذا برای بهینه سازی وب سایت بهتر است که از یک شرکت مطمئن یا تیم تخصصی خدمات دریافت کنید. سئو و بهینه سازی سایت در کرج توسط تیم سایار رایانه به صورت کاملا تخصصی با رعایت استاندارهای مربوطه انجام می‌شود تا از هدر رفت هزینه زمانی و مالی مشتریان عزیز جلوگیری شود.

استراتژی سئو

عدم تدوین استراتژی معین در هر کاری ریسک شکست آن را چند برابر خواهد کرد و سرمایه گذاری روی سئو بدون داشتن استراتژی مشخص نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. از زمانی که رقابت در سئو پیچیده تر شد و تعداد کاربرانی که روی یک کلمه شروع به رقابت با یکدیگر کردند افزایش یافت، موضوع استراتژی سئو مطرح گردید. شما باید بر اساس اهدافی که برای کسب‌وکار خود معین کرده اید و همین‌طور بر اساس موضوعات متفاوت، استراتژی سئو و تاکتیک مناسبی را برای وبسایت خود انتخاب کنید.

استراتژی سئو به پروسه‌ی سازمان دهی محتوای یک وب‌سایت توسط موضوع گفته می‌شود، این سازمان دهی باعث خواهد شد که موتورهای جستجو مانند گوگل زمانی که کاربری به جستجوی موضوعی می‌پردازد منظور و هدف او را بفهمند. بهینه سازی یک صفحه‌ی وب حول محورها موضوعات و سپس کلیدواژه‌ی مرتبط با آن موضوعات، باعث خواهد شد تا از نظر موتورهای جستجو متخصص به نظر رسیده و رتبه‌ی بالایی برای کلیدواژه‌های طولانی مرتبط با آن موضوعات کسب کنید.

افراد تیم تخصصی سایار رایانه ارائه دهنده خدمات سئو در کرج بر این باور هستند که برای موفقیت در این امر می‌بایست چشم انداز مشخصی با توجه به موضوع کسب و کار تهیه و برای دستیابی به هدف تعیین شده تلاش کرد. برای مشاوره رایگان در این زمینه با ما در تماس باشید.

تحقیق کلمات کلیدی

کلید واژه‌ها کلمات یا عباراتی هستند که مشخص می کنند کاربران چه چیزی را در جستجو می کنند و یا کلمات و عبارتی هستند که یک موضوع را توصیف می کنند که در اغلب موارد موضوع مورد اشاره موضوعی است که شما می خواهید در رابطه با آن مقاله‌ای بنویسید و آن را در سایت خود منتشر کنید. توجه داشته باشید که اصلا مهم نیست شما چه کلماتی را حدس می زنید بلکه چیزی که کاربران در موتورهای جستجو می نویسند و جستجو می کنند مهم است و همچنین اینکه خود موتورهای جستجو چگونه کلمات را به هم ربط می‌دهند.

بهینه سازی سایت در کرج

برای موفقیت در سئو می‌بایست با توجه به موضع کسب و کار به تهیه لیست کلمات کلیدی پرداخت و آن را در استراتژی لحاظ کرد. انتخاب اشتباه کلمات و یا تمرکز بر روی کلمات با سختی و رقابت بالا در ابتدای کار چیزی جز صرف هزینه زمانی و مالی به دنبال نخواهد داشت که صد البته این موضوع به استراتژی تعیین شده برمی‌گردد.

تاثیر محتوا بر سئو سایت

محتوای وب سایت شما تعیین می کند کدام کلمات کلیدی صفحات وب سایت شما را در گوگل رتبه بندی کند. محتوا هایی که دارای کلمه کلیدی هستند از نظرموتور های جستجو بهتر از محتوا هایی است که کلمه کلیدی ندارند. سئو و محتوا کاملا با یک دیگر مرتبط اند و رابطه ای مستقیم با هم دارند، بنابراین با توجه به نکاتی که گفته شد اگر محتوای سایت شما از اهمیت خاصی برخوردار نباشد مسلما گوگل نیز آن را در رتبه بندی های اصلی و اول خود قرار نمی دهد.

برای جستجو کردن در مورد یک موضوع مهم علاوه بر تحقیق باید دست به مطالعه میدانی درمورد آن موضوع بزنیم و نتیجه مطالعات و بررسی‌ها را در قالب یک گزارش به کاربران ارائه دهیم. در آخر می‌توانید به واسطه این نتیجه خدمت مناسبی به کاربران خود ارائه دهید. محتوای خوب نباید کوتاه باشد هرچه به موضوع خود پر و بال دهیم و دامنه توضیحات خود را وسیع تر کنیم احتمال موفقیت ما در رتبه بندی گوگل نیز بیشتر می شود. نتیجه این کار بهبود در سئو داخلی و همچنین به کامل شدن موضوع مورد بررسی ما کمک می کند.

سایار رایانه ارائه دهنده خدمات سئو سایت در کرج با داشتن تیم تخصصی تولید محتوا آماده است تا با توجه به موضوع کسب و کارتان به تولید محتوای جذاب بپردازد تا جایگاه بهتری در صفحه نتایج موتورهای جستجو کسب کنید.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید توصیه شده‌ترین راه برای کاهش رتبه سایت‌ها در نتایج جستجو، توسط گوگل است. در سئو کلاه سفید کاربر به صورت کاملا قانونی از نظر موتورهای جستجو به سئو سایت خود میپردازد و به نتایج بالا و برتر گوگل راه پیدا میکند. سئو کردن سایت از طریق راه های توصیه شده توسط گوگل و دوری از خط قرمز های آن در سئو، سئوی کلاه سفید است. هر چه کیفیت سایت بهتر باشد و عملکرد بهتری از خود نشان دهد، گوگل بیشتر علاقمند خواهد شد که سایت شما را به مخاطبان خود نشان دهد. اگر مخاطبان در جستجوی گوگل سایت‌های بهتری مشاهده کنند، از گوگل نیز رضایت بیشتری خواهند داشت و این چیزی است که گوگل به دنبال آن است.

خدمات سئو در کرج

سئوی کلاه سفید در طولانی مدت بهترین نتیجه را برای سایت به ارمغان آورده و بر خلاف سئوی کلاه سیاه، پایداری و ماندگاری جایگاه وب‌ سایت در صفحه نتایج جستجو را تضمین می‌کند. سئوی کلاه سیاه اگرچه در کوتاه مدت نتایج قابل رؤیت خواهد داشت اما در دراز مدت شما را مشمول پنالتی‌های سنگین گوگل خواهد کرد.

سایار رایانه ارائه دهنده خدمات سئو و طراحی سایت در کرج تماما از تکنیک‌ها و استاندارهایی استفاده می‌کند که توسط موتورهای جستجو تعیین شده است و همین امر باعث شده است تا ریسک هدر رفت هزینه مالی و زمانی به کمترین میزان ممکن برسد.

سئو کلا سیاه

این تکنیک به مجموعه ای از روش‌ها اشاره می‌کند که مالکان وب سایت یا سئو کارها با انجام آنها از طریق نقض قوانین موتورهای جست و جو سعی در بهبود رتبه سایت و یا صفحات خود را دارند. از تکنیک‌های این روش می‌توان به استفاده بیش از حد کلمات کلیدی، متن و لینک‌‌های مخفی، محتوای کپی شده، تبادل لینک و… اشاره کرد که ممکن است باعث کسب رتبه در مدت کوتاهی شود، اما در دراز مدت موتورهای جستجو با آپدیت الگوریتم‌های خود متوجه تقلب شده و سایت مورد نظر را جریمه خواهند کرد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

درخواست مشاوره