تبلیغات اینستاگرام در کرج

اگر به عنوان یک کاربر (نه مدیر کسب‌وکار!) در اینستاگرام عضو هستید، روزانه چندبار به سراغ این شبکه اجتماعی می‌روید و چند ساعت از زمان خود را در آن سپری می‌کنید؟ اکثر کاربران اینستاگرام روزانه چندین ساعت را در اینستاگرام می‌گذرانند و در زمان بیکاری به سراغ آن می‌روند. بنابراین بسیاری از مخاطبان هدف کسب‌وکارتان در اینستاگرام وجود دارند و باید به نحوی آن‌ها را تشویق به دنبال کردن صفحه خود کنید. تبلیغات اینستاگرام در کرج یکی از خدمات ارائه شده توسط سایار رایانه است که توسط تیمی متشکل از افراد متخصص انجام می‌شود. برای نزدیک شدن به مشتریان خود در شبکه‌های اجتماعی و مشاوره رایگان در زمینه تولید محتوای اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام در کرج با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا تبلیغات در اینستاگرام؟

روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در اینستاگرام با اشتراک گذاشتن به طور میانگین ۹۵ میلیون پست در روز، جایی برای تردید باقی نمی‌گذارد. نه تنها جمعیت کاربران این شبکه اجتماعی بالا است بلکه آنان نسبت به حضور برندها نیز مشتاق هستند. ۶۲% کاربران یک کسب‌وکار را در اینستاگرام دنبال می‌کنند. این شبکه اجتماعی ماهانه ۱ میلیارد کاربر فعال دارد که یک سوم آن در اینستاگرام خرید آنلاین انجام میدهند.کاربران اینستاگرام فقط افرادی نیستند که صفحه شما را فالو کنند بلکه مصرف‌کنندگانی هستند که سابقه خرید آنلاین از اینستاگرام را پیش از این داشته‌اند. خرید بعدی آنان ممکن است از شرکت شما باشد. در همین راستا ۷۵% کاربران بعد از دیدن یک پست تبلیغاتی در اینستاگرام دست به اقدامی مانند بازدید از سایت می‌زنند. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه تبلیغات اینستاگرام در کرج با کارشناسان سایار رایانه در ارتباط باشید.

امروزه شاهد آن هستیم که برند های کوچک و تازه کار با فعالیت در اینستاگرام توانسته اند به بازار خوبی برای محصولات خود دست یابند و فروش مناسبی را تجربه نمایند، مشاغل جدیدی نیز بواسطه این شبکه اجتماعی رونق گرفته اند و افراد زیادی توانسته اند در وضعیت رکود اقتصادی از بستر این رسانه آنلاین استفاده کنند. بطوریکه یک کاربر با کمترین سطح دانش، می تواند کالا یا خدمات مورد نظر خود را در اینستاگرام جستجو نماید و تبدیل به یک مشتری برای یک کسب و کار نوپا شود.

تبلیغات اینستاگرام در کرج

بازاریابی اینستاگرام

هدف گذاری و طرح ریزی دقیق در شروع فعالیت بازاریابی در اینستاگرام، می‌تواند تعیین کننده پیروزی یا شکست استراتژی در این مسیر باشد. پیش از شروع بازاریابی لازم است تمامی موارد موثر در جذب مخاطب و همچنین مسائل مربوط به نوع محتوا به طور کامل بررسی شود. از آنجا که میان اینستاگرام و سایر سایت های اجتماعی محبوب تفاوت بسیاری وجود دارد، در نتیجه برای بهتر دیده شدن در اینستاگرام به یک استراتژی بازاریابی متفاوت نیاز دارید.

تبلیغات اینستاگرام کرج

تعریف و تعیین استراتژی، یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های کسب و کار در اینستاگرام است. با تعیین استراتژی در واقع تکلیف شما مشخص می‌شود که باید چه پست‌هایی را منتشر کنید، همچنین چگونه به جذب و هدایت کاربران بپردازید و آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید. اولین مرحله تعیین استراتژی این است که مخاطبان هدف خود را تعیین کنید. باید بررسی کنید که محصولات شما بیشتر برای کدام سنین و شخصیت‌ها مناسب است. وقتی مخاطب هدف خود را تعیین کنید، زبان و نحوه بیان شما مشخص می‌شود و متوجه می‌شوید که باید چه پست‌ها و تبلیغاتی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنید. ایجاد استراتژی، یکی از مهمترین اقداماتی است که در کسب درآمد از اینستاگرام باید به آن توجه کنید.

انواع روش‌های بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ در پیج‌‌های بزرگ اینستاگرام

اگر جزء کاربران اینستاگرامی باشید، صفحاتی با فالورهای ۲۰۰k و یا بیشتر را زیاد دیده اید، این صفحات که هر روز که اینستاگرام خود را باز می کنید، فالوورهایشان افزایش پیدا می کند، و به جذب کاربران زیادی پرداخته اند، آیا صفحات بزرگ هستند؟ در پاسخ به این سوال می گوییم: خیر. این صفحات درست است فالوورهای زیادی دارند ولی زیاد بودن تعداد فالوورها ملاک بر بزرگ بودن صفحه نیست.

نکته ی قابل توجه این است که شما با خود دو دو تا چهار تا کنید، ببینید که چقدر بازدید از تبلیغ تان، مد نظر شماست. برای مثال شاید کاربری تبلیغش را به صفحه ای بسپارد که ۱۰۰۰ لایک می خورد ولی کاربر دیگر به صفحه ای سپرده است که درست است که ۲۰۰۰ لایک خورده ولی ۱۰۰۰ تای آن الکی و تقلبی ست. در اینجا باید درست تصمیم گرفت، و اول از همه یک صفحه ی بزرگ واقعی را پیدا کرد و بعد تبلیغات را به او داد. ما در سایار رایانه با داشتن تیم تخصصی مدیریت و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، خدمات بازاریابی اینستاگرام در کرج ارائه کرده‌ایم؛ پیشنهاد می‌کنیم تا برای مشاوره رایگان در زمینه مدیریت و تولید محتوای اینستاگرام در کرج با کارشناسان سایار تماس بگیرید.

تولید محتوای اینستاگرام کرج

تبلیغات بنری اینستاگرام

یکی از ویژگی‌های یک بنر برای تبلیغات در اینستاگرام، تعاملی بودن آن است. تعاملی بودن یعنی اینکه با مخاطب حرف بزند و با او ارتباط برقرار کند. این دیگر مهارت شماست که چطور کاری کنید که تبلیغات شما یک تبلیغ خشک و خالی نباشد و آدمها به آن توجه کنند. بنر تبلیغاتی همان عکس یا ویدئو است که در اینستاگرام منتشر می‌شود اما با پست معمولی اینستاگرام تفاوت دارد. بنر تبلیغاتی نباید معمولی باشد چون برای تبلیغ در صفحات پر بازدید و صفحات اینفلوئنسرها قرار داده می‌شود.

تبلیغات ویدیویی اینستاگرام

تبلیغات ویدئویی اینستاگرام، ویژگی‌های دارد که آن را از سایر روش های تبلیغاتی متمایز می‌کند. اولین مساله گستردگی تبلیغات ویدئویی است. در این نوع تبلیغات، ویدئو شما در تعداد بسیار زیادی صفحه اینستاگرام منتشر می‌شود تا بتواند به تعداد بازدید مد نظر شما برسد. ویژگی دیگر این نوع تبلیغات، مربوط به جنس آگهی تبلیغاتی شماست. ویدئو پویایی بیشتری دارد و معمولاً راحت‌تر می‌تواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. آخرین مساله، نوع پرداخت هزینه است که بر حسب بازدید ویدئو است. یعنی فقط زمانی هزینه پرداخت می‌کنید که مطمئن باشید کاربر با شما آشنا شده است.

تبلیغات استوری اینستاگرم

در این مدل شما برای تبلیغ در اینستاگرام، بنر خود را به یک صفحه بزرگ می‌دهید تا برای ۲۴ ساعت آن را در استوری خود قرار دهد. تبلیغات در استوری بسیار مناسب کسانی است که محصولی برای فروش دارند یا می‌خواهند مخاطبان تبلیغ از وب‌سایتشان دیدن کنند. زیرا اینستاگرام به صفحاتی که بالاتر از ۱۰ هزار فالوور دارند، این قابلیت را داده است که در استوری خود لینک قرار دهند. بودن لینک در استوری افزایش فالوور اینستاگرام را موثرتر می‌کنند زیرا با بالا کشیدن لینک مستقیم به فروشگاه اینترنتی، وب‌سایت یا هر لینک دیگری وصل شوید.

برای بازاریابی اینستاگرام شما نیاز به ابزارهایی دارید تا بدانید کمپین‌ها یا حتی پست‌های شما چقدر موفق بوده‌اند و کاربران چه بخشی از فعالیت‌های شما را دوست دارند؛ در سایار رایانه با داشتن ابزارهای تخصصی و تیم حرفه‌ای، خدمات مدیریت و تولید محتوای اینستاگرام در کرج ارائه شده است؛ پیشنهاد ما این است که اگر کسب و کاری دارید و نیازمند بازاریابی و تبلیغات اینستاگرام در کرج هستید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.