تولید محتوا در کرج

روند برنامه ریزی و خلق محتوای مفید و موثر برای کاربران در قالب‌های مناسب بخشی از استراتژی تولید محتوا است. تولید محتوا یک روش اثبات‌شده برای آگاهی از برند، حفظ ارتباط با مشتری هدف و افزایش فروش است. برخی شرکت‌ها درباره تاثیر محتوا تردید دارند و به کل این فرصت را از دست می‌دهند و به دنبال دیگر روش‌های جذب مشتری هستند!. غافل از اینکه اگر قرار است روشی، کسب و کار آنها را متحول کند و به مشتریان بیشتر و ثابت دست پیدا کنند چاره کار در تولید محتوا است نه روش‌های موقت و پرهزینه بازاریابی و تبلیغات.

چرا تولید محتوا؟

بازاریابی محتوایی، دو گروه از کاربران را مورد هدف قرار می دهد. اولین هدف، حفظ مشتریان و جلب رضایت آنها و هدف دوم آن، جذب مخاطبان جدید است. در حال حاضر بسیاری در سراسر ایران این فرایند را شروع کرده اند و اگر شما نیز این کار را شروع نکنید، بازار خود را از دست خواهید داد.

بازاریابی محتوا هزینه خیلی کمی نسبت به سایر روش های بازاریابی دارد و از جایی که شما آن را در وب سایت خود منتشر می کنید، هزینه ای برای اجرا و نگه داری آن نخواهید داشت. حتی در صورتی که تلاش اولیه شما برای جذب بازدید مناسب نباشد، شما با خواسته های کاربرانتان بیشتر آشنا شده و از طریق واکنش آن ها به مطالبتان، نقطه ضعف و نقطه قوت کار خود را پیدا می کنید و در نتیجه می توانید تغییرات لازم را در مطالب جدیدتر اعمال کنید و نکته اینجاست که این تغییرات شما را از فرآیند جذب کردن بازدید عقب نخواهند انداخت.

تولید محتوا در کرج

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا یک تکنیک بازاریابی برای ایجاد و پخش محتوای یکپارچه، مناسب و ارزشمند برای جذب یک گروه مخاطب با تعریف و چارچوب مشخص، با هدف سوق دادن خرید مشتریان به‌سوی سوددهی می‌باشد. محتوایی می‌تواند در یک کمپین بازاریابی محتوا جای داشته باشد که افراد به دنبال آن رفته و بخواهند مصرف‌کننده آن باشند، نه اینکه از آن اجتناب کنند.

بسته به اینکه هر مخاطب چه واکنشی نشان می‌دهد و اینکه محتوا برای دریافت کنند ارزشی دارد یا نه، هر مورد بازاریابی محتوا که ایجاد می‌کنید می‌تواند نوعی تبلیغات نیز باشد. البته، هدف در بازاریابی محتوا، ارائه‌ی بیشترین ارزش برای حداکثر تعداد مخاطب هدف ممکن است.

بازاریابی محتوا در کرج

بازاریابی محتوا یکی از رویکردهای استراتژیک بازاریابی است که بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار با اهداف برندها متمرکز شده است. بازاریابی محتوا به دنبال جذب، حفظ و تعامل با مخاطبانی است که به وضوح تعریف و شناخته شده هستند. این عمل با هدف هدایت کاربران برای انجام اقداماتی سودده صورت می گیرد.

به عنوان یک مثال از بازاریابی محتوا به محصولات شرکت لگو فکر کنید؛ شاید شما هم مثل خیلی‌های دیگر معتقد باشید که لگو محصولات فوق‌العاده‌ای دارد، حتی اگر بازاریابی محتوایی هم انجام ندهد به راحتی می‌تواند محبوبیت خود را بین قشرهای مختلف حفظ کند. اما امروزه همه‌ی برندها محصولات خوبی دارند، رقبای لگو نیز تلاش دارند تا محصولات بی‌نظیری ارائه کنند.

چون کیفیت ضرورت عصر کنونی است و تفاوت در طرز فکرهاست؛ لگو فراتر از فروش فکر می‌کند، مشتریانش را مدنظر می‌گیرد و به آن‎‌ها اهمیت می‌دهد. آن‌ها ابتدا مخاطبان‌شان را براساس رده‌ی سنی دسته‌بندی کرده و براساس اقتضای سنی هر گروه به بازاریابی محتوایی می‌پردازند.

تولید کارتون، انیمیشن، ایجاد بسترهای نرم‌افزاری برای اشتراک‌گذاری و تعامل مشتریان بهترین دستاوردهای آن‌هاست. لگو یکی از برندهایی است که از تولیدمحتوای ترکیبی بهره می‌گیرد.

قبل از هر چیزی محتوا باعث می‌شود برند شما با مخاطبانش ارتباط برقرار کند و اگر این برند بتواند ارتباط خود را در جهت مناسبی هدایت کند منجر به اعتماد مخاطبانش خواهد شد. تحقیقاتی که توسط شرکت تحقیقات بازار نیلسن صورت گرفته نشان می‌دهد، مردم نه تنها به تکنیک‌های بازاریابی سنتی و تبلیغات غیرهدفمند اعتماد نمی‌کنند بلکه از آن‌ها متنفر هم هستند.

بازاریابی محتوایی یکی از راه‌های برقراری ارتباط با مشتری است، اما همه‌ی ارتباط‌ ها منجر به اعتماد نمی‌شوند. بازاریابی محتوایی با تعیین استراتژی‌های صحیح برای تولید و ترویج محتوا در کانال‌های مختلف یکپارچگی ایجاد می‌کند و این یکپارچگی، یکدلی و یک زبانی اعتماد مشتری را جلب می‌کند.

انواع محتوا

تولید محتوای متنی کرج

محتوای متنی

متن همان ترکیب کلمات به صورت یک پیام و انتقال آن به مخاطب است. تولید محتوای متنی یعنی نوشتن یک متن در مورد یک موضوع مشخص؛ در واقع متن هایی که برای کسب و کارها تولید می­‌شود بیشتر برای جذب مخاطب می باشد. البته باید گفت اکثر مخاطبان متخصص به خواندن محتوای متنی علاقه­‌ دارند.

در واقع متن­‌هایی برای این افراد جذاب هستند که درباره یک موضوع به طور کامل توضیح دقیق داده باشند که در نتیجه کاربران با خواندن آن متن دیگر نیازی نداشته باشند به سراغ وب سایت های دیگر بروند و در سایت شما به تمام سوالاتشان پاسخ مناسب داده شود. همچنین موتورهای جستجو مانند گوگل برای محتوای متنی ارزش بسیار بالایی قائل هستند.

مطمئنا شما نیز روزانه با تعداد زیادی از این نوع محتوا برخورد می‌کنید که مجموعه‌های مختلف به صورت پست وبلاگ، مقالات تخصصی و یا حتی بیوگرافی و… منتشر کرده‌اند. سایار رایانه ارائه دهنده خدمات تخصصی تولید محتوای متنی در کرج آماده است تا کسب و کار شما را در این زمینه همراهی کند. با ما تماس بگیرید.

محتوای ویدیویی

محتوای ویدیویی محبوبیت خود را از آنجا به دست آورد که درآمدزایی بالا و هزینه‌ی تولیدی کمی داشت. همچنان که روندهای فناوری رو به گسترش هستند، هزینه‌ی تولید ویدیو نیز پایین‌تر می‌آید.

به‌علاوه، ابزارهای ارتقاء محتوا و پیگیری نتایج، به پیشرفت تبلیغات کمک زیادی کرده‌اند و بازاریابان به‌راحتی می‌توانند با قیمتی مناسب، محتوای موفق تولید کنند. محتوای ویدیویی می‌تواند ابزار قدرتمندی برای بازاریابی شما باشد؛ ولی مثل همه‌ی ابزارهای مؤثر، به تخصص نیاز دارد.

تولید محتوای ویدیویی در کرج

ویدیو ابزار قدرتمندی در بازاریابی محتوا محسوب می‌شود؛ ولی تولید ویدیوی مناسبی که با مخاطبان به‌ خوبی ارتباط برقرار کند، نیازمند تجربه و تخصص است. سایار رایانه ارائه دهنده خدمات تولید محتوای ویدیویی در کرج با داشتن آتلیه تخصصی عکاسی و فیلمبرداری صنعتی آماده ساخت تیزر، محتوای ویدیویی اینستاگرام و… برای کسب و کار شماست. پیشنهاد می‌کنیم با برای مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

محتوای گرافیکی

روزانه تعداد زیادی تصویر محصول، کاتالوگ خدمات، تصاویر گرافیکی تبلیغاتی و… در فضای آنلاین منتشر می‌شود و حتما شما نیز روزانه با تعداد زیادی از این دست محتوا برخورد می‌کنید. طراحی بصری یک محتوای گرافیکی به علاوه معنی و مفهومی که در کوتاه‌ترین زمان ممکن باید انتقال دهد، نیازمند تجربه و بررسی ماهیت کسب و کار است.

همچنین محتوای گرافیکی تاثیر بسیاری بر روی جذب مخاطب داشته زیرا هر چه این محتواها زیباتر باشند سایت نیز جلوه بصری زیبایی داشته و مخاطب ترغیب به ماندن در سایت میشود . این مسئله به خصوص برای سایتهای فروشگاهی اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. به همین دلیل امروزه تولید محتوای گرافیکی اهمیت زیادی پیدا کرده است.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

درخواست مشاوره