مشاوره دیجیتال مارکتینگ در کرج

دیجیتال مارکتینگ به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها گفته می‌شود که به منظور تبلیغ و معرفی محصولات یا خدمات مختلف با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می‌گیرد. بازاریابی دیجیتال شامل سطوح گسترده‌ای از ابزار و تکنیک‌های مختلف است که برای اثر بخشی هرچه بهتر و نتیجه دادن فعالیت‌ها می‌بایست زیر نظر یک تیم متخصص صورت گیرد تا منجر به از دست رفتن سرمایه و بودجه تبلیغاتی کسب و کار نگردد. سایار رایانه به عنوان یکی از برترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ در کرج آماده است تا کسب و کارهای مختلف را در این مسیر همراهی کند.

چرا دیجیتال مارکتینگ؟

استفاده گسترده افراد از موبایل‌های هوشمند و افزایش سطح دسترسی به اینترنت باعث شده است تا بازار بزرگی در سطح اینترنت برای انواع کسب و کار شکل بگیرد؛ شما برای بهره‌گیری و عرضه محصولات و خدمات کسب و کارتان در این بازار نیاز دارید تا از قدرت بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. سایار رایانه به عنوان آژانس بازاریابی دیجیتال در کرج آماده است تا با مشاوره دیجیتال مارکتینگ به کسب و کار شما در این زمینه کمک کند. همواره به خاطر داشته باشید که رقبای شما هر لحظه ممکن است به فکر استفاده از قدرت بازاریابی دیجیتال بیافتند و این بدین معنی است که جایگاه و سهم شما در این بازار کوچک‌تر خواهد شد، پس همین حالا برای مشاوره دیجیتال مارکتینگ در کرج با ما تماس بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ در کرج

استفاده از هر نوع رسانه ای که مربوط به کسب و کارهای دیجیتال است می تواند به بازاریابی دیجیتال ما کمک کند. مثلا با استفاده از بهینه سازی سایتمان برای موتورهای جست و جو می توانیم از طریق موتورهای جست و جو و به ویژه گوگل مشتریان زیادی را با محصولات و خدمات خود آشنا کنیم. در دیجیتال مارکتینگ سعی می شود از طریق ابزارهایی مثل وب سایت، ایمیل، شبکه های اجتماعی رفتار کاربران و مخاطبان تحلیل شود تا بعد از بررسی های انجام شده بتوان بیشترین بازدهی را از بازاریابی بر روی این افراد کسب کرد. در حقیقت در دیجیتال مارکتینگ هدف اصلی ما فروش است البته فروش بیشتر با داشتن مخاطبان هدف گسترده تر. شاید در بازاریابی سنتی هیچگاه نتوانید به طیف گسترده ای از مخاطبین دست یابید.

مزایای استفاده از بازاریابی دیجیتال

شناخت مخاطب و هدفمندی تبلیغات

کسب‌ و کارها بودجه کلانی صرف می‌کنند تا پیام خود را به مخاطبان فراوان یک شبکه تلویزیونی یا یک بیلبورد

تبلیغات اینترنتی در کرج

در مناطق پررفت‌ و آمد شهر برسانند، به این امید که تعدادی از مخاطبان این پیام، مشتریان بالقوه آن‌ها

هستند.در دنیای دیجیتال اوضاع کاملا متفاوت است، برندها برای تعداد مخاطبان یک رسانه هزینه نمی‌کنند، آن‌ها برای تعداد مشتریان بالقوه خود در میان مخاطبان یک رسانه هزینه می‌پردازند.

اگر مخاطب آن‌ها بانوان خانه‌دار ۳۰ ساله علاقه‌مند به شیرینی‌پزی باشد، شبکه‌های تبلیغات دیجیتال پیام را دقیقا به همین مخاطب می‌رسانند اما یک بیلبورد در شهر، این پیام را به همه مردان و زنان در هر سن و سالی و با هر علاقه‌ای نشان می‌دهد. کسب‌وکار برای همه این نگاه‌ها هزینه کرده است، در حالیکه فقط تعداد محدودی از آن‌ها، به رشد فروش محصول یا خدمت کمک خواهد کرد. برای تبلیغات اینترنتی در کرج همین حالا با ما تماس بگیرید.

نتایج قابل اندازه گیری

برای بیلبوردی که با بودجه هنگفت در سطح شهر رزرو شده هیچ ابزاری وجود ندارد تا بتوان میزان اثر بخشی آن را اندازه گیری کرد و یا از تعداد افرادی که بیلبورد را مشاهده کرده‌اند مطلع شد، اما با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ این مورد حل شده است و به راحتی می‌توان با تعیین اهداف مختلف میزان اثر بخشی تبلیغات و و رفتار کاربران را تحلیل نمود. سایار رایانه به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در کرج آماده است تا با استفاده از ابزارهای تخصصی این حوزه شما را در جمع آوری آمار و اطلاعات تبلیغات و رفتار مشتریان همراهی کند.

انعطاف پذیری

امروزه استفاده از یک روش تبلیغاتی ثابت برای طیف گسترده مشتریان منسوخ شده است؛ چراکه افراد با خصوصیات و رفتار مختلفی با محصول و یا خدمت شما مواجه می‌شوند و ممکن است از مسیری به کسب و کار شما رسیده باشند که یک روش تبلیغاتی ثابت اثر بخشی چندانی برای طیف گسترده‌ای از آنها نداشته باشد، لذا با استفاده از بازاریابی دیجیتال می‌توانید تا حد ممکن پیام بازاریابی درست را در زمان و مکان درست به مشتریان برسانید.

دستیابی به بازار بزرگتر

به دلیل اینکه دیجیتال مارکتینگ آنلاین است، مخاطبان جهانی و بزرگتری هم به دست می آورد. این در حالیست که با بازاریابی سنتی، شما به یک محدوده جغرافیایی محدود می شوید، دیجیتال مارکتینگ به شما این امکان را می دهد تا از طریق رسانه های موثر به مخاطبان بین المللی دسترسی داشته باشید.

مزیت‌های استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای فروش محصول یا خدمات کسب و کارتان بسیار بیشتر از این موارد است و ما به طور مفصل در وبلاگ سایار در این حوزه مقالاتی را منتشر می‌کنیم.

ابزارهای بازاریابی دیجیتال

همانطور که گفتیم در دیجیتال مارکتینگ از ابزارهای مختلف به منظور جمع آوری و بررسی داده‌ها استفاده میگردد.

سئو

مخفف عبارت Search Engine Optimization است که به معنی «بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو» است. در واقع سئو، روشی برای بهینه‌سازی و رشد یک سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو است. به طبع این کار روش‌های خاص خود را دارد که به موجب آن، از رتبه‌ی یک سایت تا میزان ترافیک آن، بهبود می‌یابند. هدف اصلی و نهایی سئو کمک به وبسایت‌ها برای رسیدن به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو است. این کار باعث افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی در سایت است. هر چقدر افزایش نرخ کلیک بیشتر باشد، مطابق الگوریتم‌های موتورهای جستجو حرکت می‌کند و باعث رسیدن به جایگاه و رتبه بالاتری در میان نتایج جستجو خواهد شد.

با وجود پیشرفت‌های روزافزون و همچنین هوشمندتر شدن موتورهای جستجو، این ابزارها کماکان به کمک احتیاج دارند تا بتوانند نتایج جستجوی مطلوب‌تر و درست‌تری به کاربران ارائه دهند. بهینه سازی سایت می‌تواند این جستجوگرها و همچنین کاربران را از میان هزاران سایت به سایت مد نظر راهنمایی کند. برعکس، یک سایت بدون داشتن سئو مناسب هیچ‌گاه نمایش داده نمی‌شود.

سایار رایانه آژانس دیجیتال مارکتینگ در کرج با داشتن کادر تخصصی و تجربه چندین ساله در زمینه بازاریابی دیجیتال در کرج همواره از قدرت بازاریابی موتورهای جستجو برای افزایش ترافیک مشتریان بهره گرفته است. پیشنهاد ما این است که همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در زمینه بهینه سازی وب سایت کسب وکارتان راهنمایی کنند.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا نوعی از بازاریابی بوده که دارای فرایندی جهت ایجاد و توزیع مطالب با ارزش جهت جذببازاریابی محتوا در کرج مشتری و بدست آوردن مخاطب و تعامل بیشتر با مشتری، است. امروزه روش های جدید برای بازاریابی محتوا وجود دارد و صرفا فقط تولید محتوای متنی را شامل نمی شود. امروزه شاهد ورود شبکه های اجتماعی جدیدی مانند اینستاگرم هستیم که خود آنها نیازمند یک استراتژی برای بازاریابی محتوا است تا بتوان علاوه بر جذب کاربران جدید، فروش خود را بیشتر کرد.

بازاریابی محتوا بر روی تولید و منتشر کردن محتوا با ارزش، منسجم و متناسب با کاربران سایت می‌باشد. در واقع اگر بخواهیم یک تعریف جامع‌تر و بهتر از بازاریابی محتوا ارائه دهیم، می توانیم بگوییم که بازاریابی محتوا یعنی تولید و به اشتراک گذاری رایگان مطالب با ارزش که متناسب با کاربران هدف سایت است به منظور تبدیل کاربران به مشتریان واقعی می‌باشد تا باعث فروش محصول و خدمات و بهینه سازی سایت در گوگل گردد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

فرآیند جذب مخاطب در راستای اهداف تجاری از طریق شبکه های اجتماعی را بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشال مارکتینگ می گویند. بازاریابی در شبکه های اجتماعی می تواند با اهداف برندسازی یا فروش محصولات و خدمات صورت گیرد. از نتایج بسیار مهم بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی می توان به تبلیغات دهان به دهان(Word of Mouth) اشاره کرد که باعث افزایش اعتبار برند در فضای اجتماعی می شود. برای بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی ابتدا باید بهترین شبکه های اجتماعی متناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید و محتوای مناسب را در زمان مناسب در آن به انتشار بگذارید تولید محتوای هدفمند، در بلندمدت می تواند نتایج بسیار خوبی به همراه داشته باشد و موجب افزایش محبوبیت برند در فضای شبکه های اجتماعی شود.

امروزه اکثر کسب وکار ها و سازمان ها از بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده می کنند (هم به صورت رایگان و هم از طریق پرداخت مبلغی در قبال آن). پلتفرم های شبکه های اجتماعی به شما امکان دسترسی به تعداد زیادی مخاطب بدون پرداخت هزینه های کلان را می دهد. البته هیچ چیز بدون هزینه نیست. کسی که یک پست در پلتفرم شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد از نظر زمانی هزینه پرداخت می کند. ولی سرمایه گذاری خیلی کم می تواند نتایج شگفت انگیزی داشته باشد. البته همه بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی را یک روش خوب و آسان برای درآمد زایی نمی بینند. بهترین استراتژی ها هم به برنامه ریزی دقیق نیاز دارند. روش های متفاوتی برای کسب و کار های مختلف وجود دارد که جلوتر به آنها خواهیم پرداخت.

سایار رایانه آژانس دیجیتال مارکتینگ در کرج است که با استفاده از تیم تخصصی و ابزارهای دیجیتالی می‌تواند در زمینه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی کمک شایانی به کسب و کار شما کند؛ پیشنهاد می‌کنیم همین حالا برای مشاوره بازاریابی دیجیتال با مشاوران ما تماس بگیرید.

بازاریابی ایمیلی

در این مدل از بازاریابی دیجیتال شما ابتدا باید ایمیل کاربران سایت خود را بصورت هوشمند دریافت کنید،ایمیل مارکتینگ در کرج سپس از طریق ابزارهای ایمیل مارکتینگ و سرویس‌های ارسال ایمیل انبوه، برای آنها ایمیل‌های هدفمند ارسال کنید. ایمیل مارکتینگ به اصطلاح همانند شمشیر دو لبه است. اگر آن را درست و اصولی انجام دهید، مشتریان شما بیشتر و وفادارتر خواهند شد و فروش شما طبیعتا افزایش پیدا خواهد کرد و همچنین از طرف دیگر در صورت ارسال ایمیل‌های متوالی و بی‌ارزش می‌توانید مشتریان را از دست داده و همچنین به اعتبار برند خود لطمه وارد کنید.

بازاریابی ایمیلی با هدف قرار دادنِ مشتری بالقوه یا بالفعل از طریق پست الکترونیکی گفته می‌شود. اغلب با به‌کارگیری داده کاوی می‌توان از بازاریابی ایمیلی برای تحت تاثیر قرار دادن مشتری استفاده کرد. به طور کلی ایمیل مارکتینگ، فرم تکامل یافته و دیجیتال مارکتینگی شیوه سنتی بازاریابی پُستی است.

بازاریابی ویدیویی

بازاریابی ویدئویی یکی از انواع بازاریابی دیجیتال و اینترنتی می‌باشد که با استفاده از محتوای ویدئویی برای ارتقا یک نام تجاری، محصول و یا هرگونه خدمات استفاده می‌شود؛ به زبان ساده‌تر و خودمانی، بازاریابی ویدئویی شامل ساخت فیلم‌های کوتاه (در حدود یک تا پنج دقیقه) با محتوای معرفی و عرضه محصولات می‌شود. بازاریابی ویدئویی می‌تواند برای همه‌ی اهداف، از جمله ایجاد ارتباط بهتر میان مشتریان، تبلیغ برند، سرویس‌ها و محصولات مورد استفاده قرار بگیرد. به علاوه، بازاریابی ویدئویی می‌تواند به عنوان یک وسیله برای نمایش دادن رضایتمندی کاربران، اتفاقات مهم و به روز و پخش محتواهای ویروسی (سرگرم‌کننده) کاربردی باشد.

سایار آژانس بازاریابی دیجیتال در کرج با داشتن آتلیه و تیم تخصصی عکاسی و فیلمبرداری صنعتی آماده است تا برای ساخت یک ویدیوی جذاب از کسب و کارتان شما را همراهی کند.

تبلیغات اینترنتی

بیشتر مشتریان امروزه کالاها ونیازهای خود را از طریق شبکه های اجتماعی و ابزار موبایل پیدا می کنند. برای همین شکی نیست که تبلیغات اینترنتی، یک راه مهمی است برای برندهای کوچک و بزرگ است که بتوانند محصولات خود را معرفی و به فروش برسانند. در تبلیغات اینترنتی دیگر محدودیتی برای معرفی مکان فروشگاه خود ندارید. صاحب و مالکان وب سایت می توانند، کالاهای خود را در کشورهای دیگر به راحتی تبلیغ کرده و به فروش برسانند.

تبلیغات اینترنتی نسبت به تبلیغات فیزیکی از نظر هزینه کاملا به صرفه می باشد. دلایل زیادی برای این مساله وجود دارد که می توان گفت نیازنداشتن به یک انبار برای نشان دادن محصولات، هزینه تبلیغات فیزیکی مانند بروشور، بنر و غیره به مراتب زیادتر از هزینه تبلیغ در اینترنت می باشد. همچنین امروزه گوگل تاکید بیشتری بر تولید محتوا کرده است، از این رو میتوان بیشتر فعالیت تبلیغاتی خود را بر تولید محتوا قرار داد.

همانطور که متوجه شدید اینترنت و ابزارهای موجود در آن بهترین روش ها برای بازاریابی و تبلیغات هستند. اگر به دنبال سود زیاد در کسب و کارتان هستید بهتر است از بازاریابی دیجیتال استفاده کنید و اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید باید خودتان بازاریابی دیجیتال را یاد بگیرید. به عنوان مثال بازاریابی محتوا یکی از بهترین روش های بازاریابی دیجیتال است. اگر شما بتوانید از طریق تولید محتوای هدفمند مشتری جذب کنید دیگری نیازی به هزینه های دیگر تبلیغاتی نخواهید داشت. البته این فقط یک مثال بود. منظور این است که اگر خودتان دیجیتال مارکتینگ بلد باشید در بسیاری از هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

امروزه تمامی کسب و کارها می‌توانند از قدرت دیجیتال مارکتینگ برای گسترش بازار و فروش محصول استفاده کنند. در تمامی کسب و کارها بازاریابی دیجیتال منجربه سودآوری بیشتر خواهد شد اگر با استراتژی درست و و توسط افراد با تجربه انجام شود. سایار رایانه آژانس دیجیتال مارکتینگ در کرج با داشتن تیم متشکل از افراد متخصص آماده همراهی کسب و کار شما در زمینه بازاریابی دیجیتال است. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

درخواست مشاوره