دپارتمان طراحی و توسعه نرم افزار

طراحی و توسعه نرم افزار اصول و قواعد خاصی را دنبال می‌کند که بیشتر این موارد نتیجه تجربه و کسب دانش در پروژه‌های مختلف نرم افزاری است. مدیران با تجربه می‌دانند که واگذاری پروژه به تیم‌هایی که تجربه کافی در این زمینه ندارند ممکن است چه عواقبی را برای کسب و کار در پیش داشته باشد و ممکن است آینده آن را تحت تاثیر قرار دهد. سایار رایانه با تجربه چندین ساله در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای مبتنی بر سیستم عامل و وب اپلیکیشن‌ها آماده انجام پروژه‌های مختلف نرم افزاری است. همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

طراحی و توسعه نرم افزار سایار رایانه

خدمات طراحی و توسعه نرم افزار

هر آنچه برای توسعه یک ایده دیجیتال نیاز دارید

نمونه پروژه

توسعه نرم افزار مدیریت مراکز بهداشتی و درمانی

طراحی و توسعه

نرم افزار یکپارچه مدیریت کلینیک با امکانات منحصر به فردی ارائه شده است، به صورتی که مدیران محترم می‌توانند با توجه به نیاز فعلی درمانگاه خود برای تهیه نرم افزار با قابلیت‌های دلخواه و در نتیجه با کمترین هزینه اقدام نمایند.

زیر سیستم‌ها

این نرم افزار به طور کلی شامل ۱۷ زیر سیستم است که به صورت کاملا یکپارچه باهم در ارتباط هستند و با توجه به نیاز مجموعه می‌توان هر کدام را جداگانه تهیه نمود.

سطوح نرم افزار

این نرم افزار در سه سطح کلی با ۱۷ زیر سیستم کاملا یکپارچه برای مدیریت کلینیک و مراکز بهداشتی و درمانی دانشگاه‌های علوم پزشکی توسعه داده شده است و با توجه به استراتژی‌های سازمان امکان نصب هر کدام در سطوح مختلف وجود دارد.

آموزش و پشتیبانی

کارشناسان سایار رایانه در واحد پشتیبانی آماده پاسخ گویی و رفع مشکلات احتمالی شما در طول مدت قرارداد هستند تا نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید. درخواست مشاوره