ماژول حسابداری

امروزه تکنولوژی در اکثر مواقع به مقوله، به روز بودن و استفاده بهینه و تمام و کمال از ویژگی های دلخواه کمک می‌کند. تکنولوژی سیستم های نرم افزار نیز یکی از این تکنولوژی‌هاست که  بسیار در زندگی روزمره به کمک افراد می آید. نرم افزارهای حسابداری نیز از این قاعده مستثنا نیستند. نرم‌افزار حسابداری (Accounting software) به گونه‌ای از نرم افزار های کاربردی اطلاق می‌گردد، که داده‌های حسابداری مربوط به کلیه معاملات را در قالب حساب دریافتی، ذخیره‌سازی و پردازش می‌نماید. نرم‌افزارهای حسابداری نرم‌افزارهایی هستند، که بر پایه مفاهیم حسابداری طراحی می‌شوند و جهت تسهیل امور، به حسابداران یاری می‌رسانند. شرکت نرم افزار سایار رایانه خاورمیانه با سالها تجربه در زمینه طراحی، پیاده سازی و ارائه مجموعه نرم افزاری، مالی، اداری و مدیریتی، افتخار این را دارد تا با تولید ماژول حسابداری مدیریت کلینیک و مراکز بهداشتی و درمانی، خدمات وسیعی به صنوف مربوطه در اقصی نقاط کشور ارائه دهد و مراتب رضایتمندی کاربران خود را فراهم نماید.

ماژول حسابداری سایار رایانه

بررسی ماژول حسابداری نرم افزار مدیریت کلینیک

امکانات نرم افزار حسابداری مدیریت کلینیک

اگر به یک نرم افزار حسابداری یا نرم افزار حمل و نقل با امکانات بهینه، ساده، سریع و بروزرسانی فوق العاده نیاز دارید با ما تماس بگیرید. ماژول حسابداری مدیریت کلینیک دارای یک سیستم حسابداری کامل و جامع برای هرگونه عملیات حسابداری می باشد. در این سیستم شما به راحتی می توانید نیاز های یک درمانگاه را به صورت جامع تحت پوشش قرار دهید.

همانطور که میدانید در یک سیستم حسابداری همه چیز با سند زدن شروع می شود. در این نرم افزار نیز روال به این صورت است، تنها تفاوت در سادگی سند زدن و عملیات مربوط به آن است. جهت روشن تر شدن موضوع با هر سیستم سنتی حسابداری بدون استفاده از کامپیوتر را تشریح می کنیم.

در یک سیستم دستی ابتدا یک سند برحسب فاکتور های موجود ثبت شده، سپس این سند در دفتر روزنامه درج  می‌شود  و بعد از آن حساب ها در دفتر کل و سپس در دفتر معین و در صورت داشتن دفتر تفصیلی در دفتر مذکور نوشته می‌شود. با انجام این مراحل ، کار به پایان نمی رسد ، فرض کنید می خواهید یک تراز یک ماهه و یا سه ماهه تهیه کنید همانطور که می دانید این کار مستلزم وقت و دقت بسیار می باشد. حال همین مراحل را با سیستم کامپیوتری بررسی می‌کنیم.

در سیستم نرم افزاری شما فقط اسناد را ثبت می‌کنید و نرم افزار به صورت اتوماتیک سایر کارها را انجام می‌دهد؛ یعنی روزنامه، کل، معین و تفصیلی را به صورت اتوماتیک درج می‌نماید و شما هر زمان که خواستید در کمتر از یک ثانیه برای هر دوره زمانی (یک روزه، ۱۵ روزه، یک ماهه ، دو ماهه و…) می‌توانید تراز در بیاورید و یا گزارشات سود و زیان درمانگاه را به راحتی و در هر زمان دلخواه محاسبه کنید. موجودی هر حساب بلافاصله با زدن یک کلید نمایش داده می‌شود.

با این نرم افزار فقط در نقش یک مدیر آگاه، تمام کارهای درمانگاه را انجام می‌دهید و به اصطلاح فقط نقش مدیریتی و نظارتی را برعهده خواهید داشت، زیرا در هرزمان که لازم بود می‌توانید برای تک تک حساب‌ها در کوتاهترین زمان ممکن اختلاف حساب‌ها را به دست آورد و در مورد آنها تصمیمات لازم را اتخاذ نمایید. نرم افزار حسابداری مدیریت کلینیک دارای بخش‌هایی از قبیل تعریف حساب‌ها (کل، معین ، تفصیلی)، سند زدن، ویرایش سند، تراز در انواع مختلف چهار ستونی، ۶ ستونی، ۸ ستونی، ۱۰ ستونی، دفتر روزنامه، دفتر کل، دفتر معین و تفصیلی، قابلیت های جستجو در حساب‌ها و… می‌باشد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید. درخواست مشاوره