نرم افزار مدیریت فیزیوتراپی

نرم افزار فیزیوتراپی به منظور مکانیزه نمودن تمامی امور مراکز فیزیوتراپی و ثبت سوابق بیماران طراحی شده است. افزایش کیفیت درمان و جلب رضایت برای بیمار و کادر، تنها از طریق اتوماسیون نرم افزاری محقق خواهد شد که به موازات بخش‌های مدیریتی و حسابداری بتواند بصورت تخصصی، سریع و راحت سوابق بیماران را جمع آوری و نگه‌داری نماید و با نمایش گرافی‌ها و چارت‌های تخصصی به متخصصان جهت انجام بهترین درمان کمک نماید. شرکت سایار رایانه خاورمیانه با یک دهه سابقه از سال ۱۳۸۶ در امر توسعه، پشتیبانی و ارائه خدمات تخصصی در عرصه نرم‌افزار مدیریت کلینیک و مراکز بهداشتی درمانی، افتخار دارد که با داشتن تیم مهندسین خلاق، حرفه ای و با پشتکار، مجموعه‌ای از خدمات و محصولات نرم افزاری برای مدیریت مراکز بهداشت، درمانگاه و کلینیک فراهم آورده است. به دلیل امکانات و قابلیت‌هایی که این نرم افزار دارد، نتیجه انتخاب و استفاده از آن، سهولت در روند پذیرش و مدیریت شما خواهد بود.

نرم افزار مدیریت فیزیوتراپی سایار رایانه

بررسی نرم افزار مدیریت فیزیوتراپی

قابلیت‌های نرم افزار فیزیوتراپی

در این زیر سیستم عملیات پذیرش بخش فیزیوتراپی انجام می‌گیرد. امکانات این بخش عبارتند از:

  • قابلیت تهیه دیسکت بیمه
  • محاسبه اتوماتیک K  مربوط به هر بیمه در نرم افزار فیزیوتراپی
  • قابلیت وقت دهی به بیمار
  • مشخص نمودن حداکثر K مورد قبول هر بیمه
  • امکان مشخص نمودن تعداد عضو و تعداد جلسات
  • قابلیت تعیین تشخیص و ناحیه موردنظر برای فیزیوتراپی
  • محاسبات خودکار برای انواع قرارداد موجود با بیمه ها و تهیه لیست بیمه
  • دارا بودن بانک کامل خدمات فیزیوتراپی شامل اعمال، روشها و میزان K مربوطه در نرم افزار فیزیوتراپی

و … .

این زیر سیستم نیز تحت ویندوز بوده و در شبکه بهداشت و مراکز بهداشتی و درمانی و کلینک ها نصب و راه اندازی می‌گردد.در شکل روبرو صفحه پذیرش بخش فیزیوتراپی نمایش داده شده است.

نرم افزار فیزیوتراپی سایار رایانه همواره با تغییرات انواع بیمه همگام بوده و با توجه به اینترنتی شدن ارسال نسخ تامین اجتماعی، یک قابلیت بسیار کاربردی به آن افزوده است که با استفاده از این قابلیت، علاوه بر کاهش خطاهای انسانی، ارسال نسخه به سایت تامین اجتماعی را بسیار ساده و کاربر پسند کرده است. به گونه‌ای که تنها با یک کلیک  زمان ارسال  آن تا چندین برابر کاهش می یابد. شایان ذکر است نرم افزار فیزیوتراپی، امکان پذیرش به صورت جلسه به جلسه و مشاهده کارهای انجام شده و تعداد جلسات سپری شده را نیز دارد.

نرم افزار فیزیوتراپی

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید. درخواست مشاوره